badmintonmarec17Na finalu državnega šolskega prvenstva v badmintonu za posameznike, ki je potekalo v športni dvorani OŠ Stopiče na Dolenjskem, je sodelovalo več kot 50 najboljših osnovnošolskih igralcev in igralk badmintona. Tekmovali so v kategoriji licenciranih in kategoriji nelicenciranih igralcev. Vsi sodelujoči so pred tem morali skozi sito občinskih in področnih prvenstev, pri tem pa osvojiti prvo ali drugo mesto. V tako močni konkurenci so tekmovali tudi učenci naše šole. Neža Frank je ugnala prav vse nasprotnice in postala državna prvakinja. Naša šola je v novejši zgodovini športnih tekmovanj tako osvojila še drugo državno lovoriko. Izkazala sta se tudi Klemen Puhek, ki se je prebil do četrtfinala ter osvojil odlično 5.mesto in Arne Šoštarič, ki je v zelo močni predtekmovalni skupini osvojil 3.mesto.
Vsem čestitke za izredne dosežke!

Mentor ekipe: Džino Idžojtič

ČESTITAMO!